Підписатися на RSS

П Р О Г Р А М А обласних відкритих змагань з картингу "Осінній Кубок Чернігова ім. П. Новицького"

П Р О Г Р А М А

обласних відкритих змагань з картингу

"Осінній Кубок Чернігова ім. П. Новицького"

м. Чернігів (с. Красне) 09 -10 жовтня 2015р.

09 жовтня (п’ятниця)
9.00-11.00 Адміністративна перевірка, ТО картів, мед. контроль водіїв.
10.30-10.45 І вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н".
10.45-11.00 І вільні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет".
11.00-11.15 І вільні тренування класів "Популярний - ЮМ", "Популярний-Ю".
11.15-11.30 І вільні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125- безкоробка".
11.30-11.45 ІІ вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н".
11.45-12.00 ІІ вільні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет".
12.00-12.15 ІІ вільні тренування класів "Популярний - Ю-М", "Популярний-Ю".
12.15-12.30 ІІ вільні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125 - безкоробка".
12.30-12.45 ІІІ вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н".
12.45-13.00 ІІІ вільні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет".
13.00-13.15 ІІІ вільні тренування класів "Популярний - ЮМ", "Популярний-Ю".
13.15-13.30 ІІІ вільні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125- безкоробка".
13.30-13.45 Офіційні тренування "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н".
13.45-14.00 Офіційні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет".
14.00-14.15 Офіційні тренування класів "Популярний - ЮМ", "Популярний-Ю".
14.15-14.30 Офіційні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125- безкоробка".
14.30-15.00 БРИФІНГ для учасників та спортсменів. ЖЕРЕБКУВАННЯ. Засідання суддівської колегії разом з учасниками змагань.
15.00-1515 ПЕРЕРВА
15.15-15.25 І фінальний заїзд класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н" – 8 кіл.
15.30-15.40 І фінальний заїзд класу "Піонер-Б" – 8 кіл.
15.45-16.05 І фінальний заїзд клас "Популярний – ЮМ" – 12 кіл.
16.10-16.20 І фінальний заїзд класу "Кадет" – 8 кіл.
16.25-16.45 І фінальний заїзд класу "Популярний-М" – 14 кіл.
16.50-17.05 І фінальний заїзд класу "Популярний-Ю" – 12 кіл.
10 жовтня (субота)
9.00-10.00 ТО картів, мед контроль водіїв класів "Популярний", "125-безкоробка".
10.00-10.10 Вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н".
10.10-10.20 Вільні тренування класу "Піонер-Б".
10.20-10.30 Вільні тренування класу „Популярний –ЮМ".
10.30-10.40 Вільні тренування класу "Кадет".
10.40-10.50 Вільні тренування класу "Популярний-М".
10.50-11.00 Вільні тренування класу "Популярний-Ю".
11.00-11.10 Вільні тренування класу "125-безкоробка".
11.10-11.20 Вільні тренування класу "Популярний".
11.25-11.55 Урочисте відкриття змагань.
12.00-12.15 І фінальний заїзд класу "Популярний" – 16 кіл.
12.20-12.35 І фінальний заїзд класу "125-безкоробка". – 16 кіл.
12.40-12.50 ІІ фінальний заїзд класу "Піонер-Н-міні", "Піонер -Н" – 8 кіл.
12.55-13.05 ІІ фінальний заїзд класу "Піонер-Б" – 8 кіл.
13.10-13.30 ІІ фінальний заїзд класу "Популярний - ЮМ" – 12 кіл.
13.30-13.45 ІІ фінальний заїзд класу "Кадет" – 8 кіл.
13.50-14.10 ІІ фінальний заїзд класу "Популярний-М" – 14 кіл.
14.15-14.30 ІІ фінальний заїзд класу "Популярний-Ю" – 12 кіл.
14.35-14.40 ІІ фінальний заїзд класу "125-безкоробка" – 16 кіл.
14.55-15.10 ІІ фінальний заїзд класу "Популярний" – 16 кіл.
15.10-15.55 Засідання ЖСК
17.00 Нагородження переможців. Видача документів, роз’їзд учасників змагань.

ОРГКОМІТЕТ залишає за собою право змінювати розклад змагань.

Кiлькiсть переглядiв: 82