П Р О Г Р А М А обласних відкритих змагань з картингу "Осінній Кубок Чернігова ім. П. Новицького"
П Р О Г Р А М А
обласних відкритих змагань з картингу
"Осінній Кубок Чернігова ім. П. Новицького"
м. Чернігів (с. Красне) 09 -10 жовтня 2015р.
09 жовтня (п’ятниця) | |
9.00-11.00 | Адміністративна перевірка, ТО картів, мед. контроль водіїв. |
10.30-10.45 | І вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н". |
10.45-11.00 | І вільні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет". |
11.00-11.15 | І вільні тренування класів "Популярний - ЮМ", "Популярний-Ю". |
11.15-11.30 | І вільні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125- безкоробка". |
11.30-11.45 | ІІ вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н". |
11.45-12.00 | ІІ вільні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет". |
12.00-12.15 | ІІ вільні тренування класів "Популярний - Ю-М", "Популярний-Ю". |
12.15-12.30 | ІІ вільні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125 - безкоробка". |
12.30-12.45 | ІІІ вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н". |
12.45-13.00 | ІІІ вільні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет". |
13.00-13.15 | ІІІ вільні тренування класів "Популярний - ЮМ", "Популярний-Ю". |
13.15-13.30 | ІІІ вільні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125- безкоробка". |
13.30-13.45 | Офіційні тренування "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н". |
13.45-14.00 | Офіційні тренування класів "Піонер-Б", "Кадет". |
14.00-14.15 | Офіційні тренування класів "Популярний - ЮМ", "Популярний-Ю". |
14.15-14.30 | Офіційні тренування класів "Популярний-М", "Популярний", "125- безкоробка". |
14.30-15.00 | БРИФІНГ для учасників та спортсменів. ЖЕРЕБКУВАННЯ. Засідання суддівської колегії разом з учасниками змагань. |
15.00-1515 | ПЕРЕРВА |
15.15-15.25 | І фінальний заїзд класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н" – 8 кіл. |
15.30-15.40 | І фінальний заїзд класу "Піонер-Б" – 8 кіл. |
15.45-16.05 | І фінальний заїзд клас "Популярний – ЮМ" – 12 кіл. |
16.10-16.20 | І фінальний заїзд класу "Кадет" – 8 кіл. |
16.25-16.45 | І фінальний заїзд класу "Популярний-М" – 14 кіл. |
16.50-17.05 | І фінальний заїзд класу "Популярний-Ю" – 12 кіл. |
10 жовтня (субота) | |
9.00-10.00 | ТО картів, мед контроль водіїв класів "Популярний", "125-безкоробка". |
10.00-10.10 | Вільні тренування класів "Піонер-Н-міні", "Піонер-Н". |
10.10-10.20 | Вільні тренування класу "Піонер-Б". |
10.20-10.30 | Вільні тренування класу „Популярний –ЮМ". |
10.30-10.40 | Вільні тренування класу "Кадет". |
10.40-10.50 | Вільні тренування класу "Популярний-М". |
10.50-11.00 | Вільні тренування класу "Популярний-Ю". |
11.00-11.10 | Вільні тренування класу "125-безкоробка". |
11.10-11.20 | Вільні тренування класу "Популярний". |
11.25-11.55 | Урочисте відкриття змагань. |
12.00-12.15 | І фінальний заїзд класу "Популярний" – 16 кіл. |
12.20-12.35 | І фінальний заїзд класу "125-безкоробка". – 16 кіл. |
12.40-12.50 | ІІ фінальний заїзд класу "Піонер-Н-міні", "Піонер -Н" – 8 кіл. |
12.55-13.05 | ІІ фінальний заїзд класу "Піонер-Б" – 8 кіл. |
13.10-13.30 | ІІ фінальний заїзд класу "Популярний - ЮМ" – 12 кіл. |
13.30-13.45 | ІІ фінальний заїзд класу "Кадет" – 8 кіл. |
13.50-14.10 | ІІ фінальний заїзд класу "Популярний-М" – 14 кіл. |
14.15-14.30 | ІІ фінальний заїзд класу "Популярний-Ю" – 12 кіл. |
14.35-14.40 | ІІ фінальний заїзд класу "125-безкоробка" – 16 кіл. |
14.55-15.10 | ІІ фінальний заїзд класу "Популярний" – 16 кіл. |
15.10-15.55 | Засідання ЖСК |
17.00 | Нагородження переможців. Видача документів, роз’їзд учасників змагань. |
ОРГКОМІТЕТ залишає за собою право змінювати розклад змагань.