Підписатися на RSS

«Осінній Кубок Чернігова ім. П. Новицького»

12 – 13 жовтня 2018 року юні картингісти Чернігова та області прийматимуть участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім. П. Новицького» (далі – Змагання).

Організатори Змагань: Управління освіти і науки облдержадміністрації, Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Товариство сприяння обороні України Чернігівської області.

Мета: популяризація, удосконалення та подальший розвиток картингу в Україні, зростання спортивно-технічної майстерності учнівської молоді, організація змістовного дозвілля здобувачів освіти закладів позашкільної освіти.

Учасники: До участі у Змаганнях запрошуються здобувачі освіти закладів позашкільної освіти України, команди Товариства сприяння Обороні України, також організацій, що отримали виклик оргкомітету. Очікується близько 50 спортсменів з області.

Вікові групи спортсменів :

клас «Піонер-Н-міні» – з 6 до 9 років включно;

клас «Піонер-Н» – з 9 до 13 років включно;

клас «Піонер-Б», «Піонер-Б(4т)» – з 9до 13 років включно;

клас «Кадет» – з 10 до 14 років включно;

класи «Популярний-Ю», «Популярний-Ю(М)» – з12 до 16 років включно;

клас «Популярний-М» – старші 16 років;

класи «Популярний»,«125-безкоробка» – з 16 до 25 років включно.

Місце проведення Змагань: На базі сільськогосподарського аеродрому між селами Красне та Топчіївка

Програма: Програмою Змагань передбачаються особисті змагання з шосейно-кільцевих перегонів у класах картів: «Піонер-Н(міні)», «Піонер-Н», «Піонер-Б», «Піонер-Б(4т)», «Кадет», «Популярний-Ю(М)», «Популярний-Ю», «Популярний», «Популярний-М», «125-безкоробка».

12 жовтня 2018 року

9:00 – 11:00 Адміністративна перевірка, ТО картів, мед. контроль водіїв

10:00 – 10:15 Засідання ЖСК та суддів.

10:30 – 11:30 І вільні тренування по класах картів

11:30 – 12:30 ІІ вільні тренування по класах картів

12:30 – 13:10 Офіційні тренування класів картів

13:45 – 14:20 Жеребкування, Брифінг

14:30 – 16:40 І фінальні заїзди по класах картів

13 жовтня 2018

9:30 – 10:30 Вільні тренування по класах картів

10:40 – 11:10 Урочисте відкриття змагань

11:20 – 13:30 ІІ фінальні заїзди по класах

13:30 – 14:00 Засідання ЖСК

14:30 – 15:00 Нагородження переможців (час нагородження може корегуватися)

15:00 Видача документів. Роз’їзд учасників змагань

Кiлькiсть переглядiв: 240