Керуючись ст. 16, 17, 18 Закону України «Про позашкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 769 «Про внесення змін про позашкільний навчальний заклад», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заході на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 року №331 і від 22 липня 2020 року № 641», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року

№ 50 «про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» освітній процес здійснюється диференційовано, з використанням різних організаційних форм роботи: заняття гуртка, практична робота в лабораторіях і майстернях, навчально-тренувальні заняття, екскурсія, диспут, змагання, виставки та інші форми, передбачені Статутом обласного Центру НТТУМ, з урахуванням належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації спричиненої поширенням коронавірусої хвороби (COVID-19). У зв’язку з введення в закладах освіти вимушеного карантину освітній процес в Центрі буде здійснюватися дистанційно з використанням технологій дистанційного навчання.

Робота гуртків Центру НТТУМ висвітлюється на сторінці центру в соціальній мережі Facebook

Керівники гуртків створили відкриті групи в Facebook за напрямами:

початкове-технічне моделювання

виготовлення сувенірів

бісероплетіння

оригамі

студія технічного дизайну «Акварель»

солоне тісто

керамічна іграшка

тістопластика «Чарівне тісто»

тістопластика

гурток технічного дизайну «Веселка»

студія оригамі «Зимова сакура»

гурток «Тістопластика»

папероплетіння

З презентаціями, майстер-класами та відео дистанційних занять 2020-2021 н.р. Ви можете ознайомитись натиснувши ТУТ.

В 2019 – 2020 навчальному році керівники гуртків Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під час вимушеного карантину організували дистанційну роботу в вихованцями за допомогою дистанційних технологій навчання: соціальна мережа Facebook, платформи Viber, Zoom. Педагогічні працівники підготували понад 300 презентацій та відео майстер-класів з початкового-технічного моделювання, декоративно-ужиткового мистецтва, спортивно-технічного та національно-патріотичного напрямів. Проведено онлайн виставку «Зоряні шляхи Чернігівщини» з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики, виховні години до Дня землі, Великодня, річниці Чорнобильської катастрофи, готується виховна година до Дня матері та марафон «Квітка пам’яті» до Дня пам’яті та примирення. Гуртківці дистанційно взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україно!».

Керівники гуртків Центру взяли участь у спільному Всеукраїнському проекті «Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота», організованому Міжнародною асоціацією позашкільної освіти, Кафедрою позашкільної освіти, Інженерно-педагогічним факультетом НПУ імені М.П. Драгоманова, та отримали сертифікати.

В квітні-травні 2020 року педагогічні працівники активно долучилися до Міжнародного проекту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» - International projekt «E-Learning in After-School Education», створеному Міжнародною асоціацією позашкільної освіти спільно з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, України, Чехії. У рамках проекту учасники презентують свої напрацювання з дистанційного навчання за різними напрямами позашкільної освіти.

Ознайомитись з дистанційними заняттями 2019-2020н.р. можна за посиланням натиснувши ТУТ

Також пропонуємо підписатись на наш Youtube-канал та переглядати відео, які підготували наші керівники гуртків, натиснути ТУТ

Дистанційне навчання як сучасна освітня технологія

Кiлькiсть переглядiв: 3686