Науково-технічний гурток

Комп'ютерна підготовка

Широке впровадження комп’ютерних технологій в усі сфери управління і виробництва, вимагає від сучасної молоді високого рівня теоретичної і практичної підготовки з інформатики, вміння розв’язувати різноманітні завдання засобами комп’ютерної техніки та пакетів прикладних програм, необхідних для їх практичної роботи в умовах інформаційного суспільства, вихованні загальної інформаційної культури, а також отриманні широких можливостей для подальшого професійного самовизначення використанням сучасних інформаційних технологій Центр НТТУМ має комп'ютерний клас на базі процесорів Celeron 1700. На комп’ютерах встановлена операційна система Windows XP. Усі комп'ютери об'єднані в локальну мережу з виходом до мережі Інтернет.

На базі філіалу вул. Текстильників, 27 працює ще один комп'ютерний клас, що об'єднує 10 комп’ютерів на базі процесорів Intel 200 на яких встановлена ОС Windows 98.

На базі цих класів працює 13 груп загальної комп'ютерної підготовки.

Керівники гуртків:

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/IRA.png

Василенко Ірина Володимирівна, (школа-інтернат ім. М. Коцюбинського,ЗНЗ №10)

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/Лобанова.JPG

Лобанова Оксана Владиславівна, (ЗНЗ № 5)

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/Ламанова - Шидловська.jpg

Ламанова Ольга Миколаївна, (вул. Текстильників, 27)

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

1. Пізнавальна компетентність, яка полягає у формуванні знань про можливості текстового, графічного редакторів Word та Paint; програми для створення презентацій PowerPoint; електронні таблиці Excel, баз даних Access та основ Web – дизайну.

2. Практична компетентність, яка сприяє виробленню умінь та навичок, необхідних для раціонального використання сучасних інформаційних технологій.

3. Творча компетентність, яка полягає у розвитку творчих здібностей, творчого мислення учнів, інтелекту, набуття досвіду власної творчої діяльності, оволодіння новими навичками та здатностями, формування в учнів здатності до самостійної активної діяльності в усіх проявах життя, ініціативи та самореалізації.

4. Соціальна компетентність, яка сприяє розвитку інформаційної культури учнів; творчої ініціативи, формуванню стійкого інтересу до технічної творчості, розвиток позитивних якостей емоційно вольової сфери особистості: працелюбства, наполегливості, відповідальності.

Щорічно на базі центру НТТУМ проводяться обласні змагання з "Комп'ютерної графіки" та "Інформаційних технологій" Переможці обласного конкурсу приймають участь у Всеукраїнському конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки.

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/15-17 154.jpg

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/15-17 168.jpg

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/15-17 296.jpg

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/DSC_0189.JPG

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/DSC00506.JPG

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/naukovo-teh/JJJJ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2982