Гуртки початкового технічного моделювання

Початкове технічне моделювання - це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

Гуртки початкового технічного моделювання молодших школярів є найчисленішими в центрі, вони складають понад 40% від загальної кількості гуртківців, а це більше тисячі учнів молодшого шкільного віку. Зміст гуртків ПТМ спрямований на введення в світ техніки, залучення дітей до створення іграшок, моделей машин, механізмів.

Гуртки ПТМ працюють на базі 27-ми шкіл міста, школи-інтернату ім. М. М. Коцюбинського, спеціалізованої школи-інтернату для дітей з вадами зору. Така співпраця в галузі освіти дає змогу залучати до науково-технічної творчості дітей на ранньому етапі їх розвитку через базову систему, тобто школу. Збільшення кількості гуртківців на початковому етапі навчання забезпечує наступність у гуртках інших профілів на вищих рівнях навчання, свідчить про те, що інтерес до технічної творчості постійне зростає.

Традиційно підсумком навчання є демонстрація своїх вмінь та навичок набутих протягом навчального року на міжгурткових, обласних і навіть на Всеукраїнських змаганнях. Юні учасники змагаються з найкращого виготовлення і запуску міні планера, виборюють першість у виготовленні моделі потяга, катамарану, а також теоретичного тесту.

/Files/images/oformlennya_saytu/admnstratsya/ч 343.jpg


Керівник гуртка, методист Гаркун Леся Валеріївна (вул.Текстильників, 37)

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/ptm/отдел птм.jpg

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ЧОЦНТТУМ

Кiлькiсть переглядiв: 3277