Гурток автотрасового моделювання

Трасовий моделізм – один із молодих видів технічної творчості. У 1995 році, була збудована траса для запуску моделей, але перші успіхи гуртківці здобули у 1998 році, коли прийшов працювати керівником гуртка в Центр Одненко К.В., майстер спорту України з трасового автомоделізму. У 2012 р. повністю реконструйована траса, яка нині відповідає сучасним вимогам –

має 8 доріжок і довжину 35 метрів та забезпечена спеціальною комп’ютерною програмою, відео та проекційною апаратурою, що дає змогу якісному проведенню змагань на базі якої проводяться чемпіонати України, змагання на першість України.

Команда трасовиків Центру починаючи з 2000 року успішно виступає на Всеукраїнському рівні, постійно виборюючи призові місця, підтверджуючи звання однієї з найкращих команд України. Був випадок, коли із 12 можливих призових місць на Всеукраїнських змаганнях чернігівці вибороли 11, залишивши одне призове ІІІ місце спортсменам інших регіонів України. За останні чотири роки в цьому гуртку виховали одного майстра спорту України, три КМС України, сім гуртківців стали першорозрядниками.

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/sportivno-tehnchn/одненко.JPG

Керівник гуртка Одненко Костянтин Володимирович, майстер спорту України (вул. Текстильників, 37)

/Files/images/oformlennya_saytu/oformlennya_gurtkv/sportivno-tehnchn/худолей.JPG

Керівник гуртка Худолій Сергій Володимирович (вул. Текстильників 37)

Кiлькiсть переглядiв: 1041