Підписатися на RSS

«Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького»

12-13 жовтня 2018 року на сільгоспаеродромі між селами Красне та Топчіївка відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім.. П.Новицького».

Стало доброю традицією проводити змагання спільно з Товариством сприяння обороні України Чернігівської області.

Цього року поборотися за звання кращих в особистій першості приїхали зовсім юні, а також вже досвідчені картингісти з Менської, Остерської, Ніжинської, Сновської станцій юних техніків, Глухівського національного педагогічного університету та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості. Наймолодшею учасницею змагань була Луценко Уляна - вихованка гуртка картингу Глухівського національного педуніверситету.

На урочистому відкритті змагань спортсменів та їх наставників привітали голова Іванівської ОТГ Гарус С.І., директор Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Мисюра О.О., керівник зі спорту ТСОУ Сластьон М.Г.

Змагання проходили в таких класах картів: «Піонер-Н(міні)», «Піонер-Н», «Піонер-Б», «Піонер-Б(4т)», «Кадет», «Популярний-Ю», «Популярний-Ю(М)», «Популярний-М», «Популярний», «125-безкоробка».

Переможці змагань у кожному класі були нагороджені Кубками та дипломами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості. Призери – медалями та дипломами Центру.

Призерами особистої першості стали:

Клас «Піонер Н(міні)»:

І місце – Кондратенко Богдан (ЧОЦНТТУМ)

ІІ місце – Чечель Артур (ЧОЦНТТУМ)

ІІІ місце – Литвин Назар (Сновська СЮТ)

Клас «Піонер Н»:

І місце – Фаткулін Тимофій (ЧОЦНТТУМ)

ІІ місце – Андруша Матвій (ЧОЦНТТУМ)

Клас «Піонер Б»:

І місце – Фаткулин Тимофій (ЧОЦНТТУМ)

ІІ місце – Руско Іван (Остерська СЮТ)

ІІІ місце – Гречаник Олексій (ЧОЦНТТУМ)

Клас «Піонер Б» (4Т):

І місце – Фесюн Денис (Менська СЮТ)

ІІ місце – Шерстюк Артем (Менська СЮТ)

ІІІ місце – Лямцев Тихон (ЧОЦНТТУМ)

Клас «Популярний – Ю»:

І місце – Богила Данил (Остерська СЮТ)

ІІ місце – Василенко Владислав (ЧОЦНТТУМ)

ІІІ місце – Бас Ярослав (Сновська СЮТ)

Клас «Популярний – Ю(М)»:

І місце – Чухрай Артем (Остерська СЮТ)

ІІ місце – Демченко Богдан (Менська СЮТ)

ІІІ місце – Євдокименко Даніл (Менська СЮТ)

Клас «Популярний»:

І місце – Сіркин Дмитро (ЧОЦНТТУМ)

ІІ місце – Андросенко Ярослав (ЧОЦНТТУМ)

Клас «Популярний - М»:

І місце – Примаков Владислав (ЧОЦНТТУМ)

ІІ місце – Лупін Ігор Клас (ЧОЦНТТУМ)

ІІІ місце – Дорошенко Іван (ЧОЦНТТУМ)

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (14).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (18).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (19).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (23).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (35).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (36).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (41).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (38).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (5).JPG

/Files/images/novini/2018/osnny_kubok_cherngova_m_pnovitskogo/1 (10).JPG

Протоколи ТУТ.

Кiлькiсть переглядiв: 159