Підписатися на RSS

Зоряні шляхи Чернігівщини 2019

З метою виявлення та підтримки обдарованих і талановитих вихованців, які зацікавлені у дослідженнях космосу і відтворюють своє уявлення про нього засобами мистецтва та іншими видами творчої діяльності 29 березня ц.р. були проведені підсумки обласної виставки-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини».

На розгляд журі подано 155 робіт здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти з Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Городнянського, Куликівського, Козелецького, Коропського, Менського, Семенівського, Чернігівського районів; міст Бобровиця, Городня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Остер, Прилуки, Семенівка, Сновськ, Чернігів.

Відповідно до умов проведення учні виконували завдання з напрямків образотворче мистецтво і технічний дизайн.

Найбільшу кількість балів набрали здобувачі освіти міст Корюківка, Сновськ, Ніжин, Носівка, Мена, Семенівка, Чернігів та селища Куликівка.

Компетентне журі визначило переможців. Вітаємо за здобуте І місце в напрямку образотворче мистецтво:

- Бондаренко Олександру, вихованку Корюківської школи мистецтв ім.О.Корнієвського, за роботу «Інопланетні науковці»;

- Кошель Поліну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Несподівана зустріч»;

- Малько Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Світ краси» Куликівського центру позашкільної освіти, за роботу «Незвідані космічні шляхи»;

- Михальченко Вероніку, вихованку студії образотворчого мистецтва Сновського Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космічний парк розваг»;

- Крес Анну, вихованку Корюківської школи мистецтв ім.О.Корнієвського, за роботу «Космічні фантазії»;

- Каранду Олександру, вихованку ізостудії «Акварель» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Мешканець іншої Галактики»;

в напрямку технічний дизайн:

- Костюченка Арсена, вихованця авіамодельного гуртка Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Кордова модель FW-190»;

- Кузьменка Дмитра, вихованця гуртка ракетомоделювання Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Спортивна модель-копія клас S-5-B»;

- Малишева Святослава, вихованця ракетомодельного гуртка Ніжинської станції юних техніків, за роботу «Модель-копія науково-доcлідницької ракети «Terrier-Sandhawk»»;

- колектив вихованців гурка авіамоделювання Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Винищувач «Бристоль МІС»».

Також поздоровляємо за здобуте ІІ місце в напрямку образотворче мистецтво:

- Моргацьку Мілану, вихованку ізостудії «Акварель» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Космічні сни»;

- Машовець Вероніку, вихованку Корюківської школи мистецтв ім.О.Корнієвського, за роботу «Приземлені на іншу планету»;

- Малько Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Світ краси» Куликівського центру позашкільної освіти, за роботу «На дикій планеті. Переродження»;

- Дворецьку Софію, вихованку Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, за роботу «Зоряні галактики»;

- Ємець Марію, вихованку Гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю міста Чернігів, за роботу «Чернігів – місто майбутнього»;

- Крес Наталію, вихованку Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, за роботу «Незвідані шляхи»;

в напрямку технічний дизайн:

- Коросташивця Максима, вихованця гуртка початкового технічного моделювання Носівської станції юних техніків, за роботу «Корабель прибульців далекої галактики»;

- Колектив вихованців гуртка початкового технічного моделювання молодших школярів Менської станції юних техніків, за роботу «Міжнародна космічна станція»;

- Радченка Олександра, вихованця ракетомодельного гуртка Ніжинської станції юних техніків, за роботу «Модель ракети класу S-2-P».

Наші вітання за здобуте ІІІ місце в напрямку образотворче мистецтво:

- Рябець Карину, вихованку Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Космічний друг»;

- Урода Андрія, вихованця Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Новгород-Сіверської райради, за роботу «На цій планеті чекають нас!»;

- Грибань Аліну, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Менської станції юних техніків, за роботу «Подорож у зіркове майбутне»;

- Ужву Катерина, вихованку «Зразкового художнього колектива» образотворчої студії «Малюнок та живопис» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, за роботу «Космічна романтика»;

- Сілінок Лізу, вихованку ізостудії «Акварель» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Космічні пригоди Інги»;

- Солодовника Володимира, вихованця ізостудії «Акварель» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Артефакт захисників планет»;

в напрямку технічний дизайн:

- Іваненко Софію, вихованку Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №28, за роботу «Сонячна система»;

- Іваненко Ангеліна, вихованку Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №28, за роботу «Сонячна система»;

- Шуляка Дениса, вихованця гуртка початкового технічного моделювання Ніжинської станції юних техніків, за роботу «Космічний корабель «Союз»»;

- Мельника Всеволода, вихованця гуртка авіамоделювання Сновської станції юних техніків, за роботу «Модель ракети на стисненому повітрі»;

- Ковтуна В’ячеслава, вихованця авіамодельного гуртка Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Гумомоторна модель літака»;

- Демченка Тараса, вихованця авіамодельного гуртка Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Радіокерована модель BF-109».

Підсумковий протокол можна переглянути натиснувши ТУТ.

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/1.jpg1. «Інопланетні науковці» Бондаренко Олександра Корюківська школа мистецтв ім.О.Корнієвського

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/2.jpg2. «Несподівана зустріч» Кошель Поліна гурток образотворчого мистецтва Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/3.jpg3. «Незвідані космічні шляхи» Малько Вікторія гурток образотворчого мистецтва «Світ краси» Куликівський центру позашкільної освіти

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/4.jpg4. «Космічний парк розваг» Михальченко Вероніка студія образотворчого мистецтва Сновський Центр дитячої та юнацької творчості

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/5.jpg5. «Космічні фантазії» Крес Анна Корюківська школа мистецтв ім.О.Корнієвського

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/6.jpg6. «Мешканець іншої Галактики» Каранду Олександру ізостудія «Акварель» Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/7.jpg7. «Кордова модель FW-190» Костюченко Арсенія авіамодельний гурток Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/8.jpg8. «Спортивна модель-копія клас S-5-B» Кузьменко Дмитро гурток ракетомоделювання Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/9.jpg9. «Модель-копія науково-доcлідницької ракети «Terrier-Sandhawk»» Малишев Святослав ракетомодельний гурток Ніжинська станція юних техніків

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/10.jpg10. «Винищувач «Бристоль МІС»» Колективна робота

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/55533139_842746689406728_683112173311885312_n.jpg

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/55576172_704266496655302_997346712425070592_n.jpg

/Files/images/novini/2019/1204_zoryan_shlyahi/56119354_535010290238979_8663877479112376320_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 128