Підсумки творчого онлайн-марафону «Гарбузові історії»

З 5 жовтня по 5 листопада 2020 року Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді проводив творчий онлайн-марафон «Гарбузові історії» серед позашкільних закладів та загальноосвітніх шкіл області.

Марафон об’єднав вихованців 42 гуртків, студій та творчих майстерень з 5 позашкільних закладів області та 2 загальноосвітніх шкіл: Чернігівського обласного ЦНТТУМ, Ніжинської СЮТ, Козелецького БТДЮ, КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Семенівської міської ради, Прилуцького міського ЦНТТУМ, Сновської ЗОШ№1, Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5.

Марафон сприяв розвитку та активізації творчих здібностей дітей, фантазії, спостережливості, емоційного сприйняття теми, а також розкриттю творчого потенціалу дітей та педагогів.

Журі конкурсу відзначило Сертифікатами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді всіх учасників марафону.

Відповідно до рішення журі у номінаціях відмічені:

«За майстерність виконання та художню виразність»:

- Руденко Валерія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів"

Прилуцький міський ЦНТТУМ.

«За оригінальність та творчу індивідуальність»:

- Піщанська Софія, вихованка гуртка «Юні дослідники», Ніжинська

СЮТ.

«За естетичність та майстерність»:

- колектив гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Тетяна Чобтар.

«За оригінальність»:

- Петрик Маргарита, вихованка гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Єрмоленко Алла;

- колектив гуртка «Арт-студія», Сновська ЗОШ № 1, керівниця гуртка Ольга Довбиш;

- колектив гуртка «Папероплетіння», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Юлія Чередниченко;

- Хижняк Вероніка, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво", Козелецький БТДЮ, керівниця гуртка Марія Крокос;

- колектив студії «Майстерня талантів», Козелецький БТДЮ, керівниця студії Марія Чорна.

«За вдалий дебют»:

- Литовка Валерія, вихованка гуртка технічного дизайну «Веселка»,

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар;

- Поліна Ладигіна, вихованка гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ладигіна.

«За творче натхнення»:

- колектив гуртка технічного дизайну «Веселка», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар;

- колектив гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина Васильєва.

«За художню виразність»:

- КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської

ради за виріб «Юрок-гарбузок»;

- колектив студії орігамі «Зимова сакура»,Чернігівський обласний

ЦНТТУМ, керівниця студії Наталія Родіна;

- Пустова Анастасія, вихованка гуртка гончарства, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівник гуртка Роман Степаненко.

«За вдалий казковий сюжет»:

- колектив гуртка «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина Васильєва;

- Ромашкіна Вікторія, вихованка гуртка технічного дизайну "Веселка", Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар.

«За естетичність та вдале поєднання матеріалу»:

- колектив гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Леся Гаркун.

«За відродження традиційної народної іграшки»:

- колектив гуртка «Керамічна іграшка», Чернігівський обласний

ЦНТТУМ, керівниця гуртка Людмила Сергійко.

«За оригінальність в жіночих прикрасах»:

- колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» ,Чернігівський обласний

ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Вітченко.

«За яскравість і творчий підхід»:

- колектив творчої майстерні «Чарівна голка», Козелецький БТДЮ, керівниця майстерні Світлана Дем’яненко.

«За привабливість виробу»:

- колектив гуртка «В’язання гачком», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Олена Макаренко.

«Вдала ілюстрація до художнього твору»:

- Матвійчук Катерина, вихованка гуртка «Умілі ручки», КЗПО

«Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради,

керівниця гуртка Ольга Величенко.

«За майстерність»:

- колектив гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво, Козелецький БТДЮ, керівниця гуртка Марія Крокос;

- колектив гуртка «Художня обробка шкіри», Чернігівський обласний

ЦНТТУМ, керівник гуртка Олександр Петренко.

«За цікаву ідею»:

- Сухотська Вікторія, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», КЗПО

«Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради,

керівниця гуртка Ольга Селюкова;

- Соболь Лілія, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», КЗПО «Центр

дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця

гуртка Ольга Селюкова.

«За композиційне рішення»:

- Бєлік Вероніка, вихованка гуртка «Оригамі», КЗПО «Центр дитячої

та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка

Тетяна Криштопа.

«За яскравість»:

- Заколодна Кіра, вихованка гуртка «Оригамі», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка Тетяна Криштопа.

«За цікаву гарбузову історію»:

- Коломієць Марія, вихованка гуртка технічного дизайну "Веселка",

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Євгенія Бондар.

«За самий вусатий гарбуз»:

- Кистерна Ольга, вихованка гуртка «В’язання на спицях»,

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської

ради, керівниця гуртка Ольга Величенко.

«Гламурний гарбуз»:

- Багнюк Анастасія, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка Ольга Селюкова.

«За веселку почуттів»:

- Клановець Євгеній, вихованець гуртка "Тістопластика",

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина

Клановець.

«За естетичне сприйняття»:

- гурток «Бісероплетіння», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,

керівниця гуртка Ольга Грушун.

«За вдалу ілюстрацію свята»:

- гурток «Бісероплетіння», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,

керівниця гуртка Альвіна Кондратенко.

«За космічний настрій в гарбузових історіях»:

- студія технічного дизайну «Акварель», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Людмила Гульчак.

«Диво-гарбуз»:

- Ладигін Нікіта, вихованець гуртка «Тістопластика», Чернігівський

обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ладигіна.

«За самий охайний гарбуз»:

- Онищенко Артур, вихованець гуртка «Папероплетіння»,

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Юлія

Чередниченко.

«За старанність»:

- Ковтун Катерина, вихованкагуртка «Нардні ремесла України»,

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської

ради, керівниця гуртка Ольга Селюкова.

«За старанність і вдалий дебют»:

- колектив гуртка «Тістопластика»,Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ладигіна.

За активну участь:

- колектив гуртка початкового технічного моделювання

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Алла Єрмоленко;

- колектив фотогуртка, Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця

гуртка Світлана Головко;

- колектив гуртка «Юні дослідники», Ніжинська СЮТ;

- гурток «Тістопластика», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,

керівниця гуртка Ірина Клановець;

- гурток «Оригамі», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»

Семенівської міської ради, керівниця гуртка Тетяна Криштопа;

- гурток початкового технічного моделювання, Чернігівський

обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Ірина Чаленко.

За участь:

- колектив гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський

обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Наталія Ситченко ;

- Гоман Софія, вихованка гуртка «В’язання на спицях», КЗПО

«Центр дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради,

керівниця гуртка Ольга Величенко;

- Іваненко Вікторія, вихованка гуртка «Умілі ручки», КЗПО «Центр

дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця

гуртка Ольга Величенко;

- Усік Софія, вихованка гуртка «Умілі ручки», КЗПО «Центр дитячої

та юнацької творчості» Семенівської міської ради, керівниця гуртка

Ольга Величенко;

- гурток «Орігамі», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця

гуртка Дарія Русова;

- колектив гуртка «Орігамі», Чернігівський обласний ЦНТТУМ,

керівниця гуртка Тетяна Мехейчик;

- Пліско Мар’яна, вихованка гуртка "Журавлик", Ніжинська СЮТ,

керівниця гуртка Тетяна Сидорець;

- Барищевський Дмитро, вихованець гуртка "Журавлик", Ніжинська

СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;

- Ващенко Ганна, вихованка студії фітодизайну "Лілея",

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Тетяна Пискун;

- Борисенко Ганна, вихованка студії фітодизайну "Лілея",

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Тетяна Пискун;

- Лук’янець Марія, вихованка студії фітодизайну "Лілея",

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця студії Тетяна Пискун;

- Ваврик Вікторія, вихованка гуртка «Дизайн», Ніжинська СЮТ,

керівниця гуртка Олена Пасечніченко;

- гурток «Орігамі», Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця

гуртка Ольга Лукашенко;

- Хоменко Ольга, вихованка гуртка «Керамічна іграшка»,

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Людмила

Сергійко;

- Литвиненко Марія, вихованка гуртка «Керамічна іграшка»,

Чернігівський обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Людмила Сергійко;

- Мушкудіані-Явон Софія, вихованка гуртка «Журавлик», Ніжинська

СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;

- Сидоренко Анастасія, вихованка гуртка «Журавлик»,

Ніжинська СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;

- колектив гуртка «Виготовлення сувенірів», Чернігівський обласний

ЦНТТУМ, керівниця гуртка Лариса Клименок;

- Яловська Анастасія, вихованка гуртка «Журавлик»,

Ніжинська СЮТ, керівниця гуртка Тетяна Сидорець;

- колектив ГПД 4-х класів, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,

вихователька Карпенко Тетяна Миколаївна;

- колектив молодшої групи ГПД, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,

вихователька Рябуха Марина Володимирівна;

- колектив вихованців ГПД , Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,

вихователька Губенко Надія Олександрівна;

- колектив гуртка початкового технічного моделювання, Чернігівський

обласний ЦНТТУМ, керівниця гуртка Тетяна Ульянова.

Керівники гуртків, які долучилися до творчого марафону отримують сертифікати «За творче натхнення»:

- Бондар Євгенія, керівниця гуртка технічного дизайну

«Веселка», Чернігівський обласний ЦНТТУМ;

- Клановець Ірина, керівниця гуртка «Тістопластика»,

Чернігівський обласний ЦНТТУМ;

- Мехейчик Тетяна, керівниця гуртка «Орігамі», Чернігівський

обласний ЦНТТУМ;

- Лукашенко Ольга, керівниця гуртка «Орігамі», Чернігівський

обласний ЦНТТУМ;

- Пискун Тетяна, методистка, Чернігівський обласний ЦНТТУМ.

Бажаємо всім натхнення та нових успіхів у творчості!

ВІДЕО

Кiлькiсть переглядiв: 14