ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТО-, КІНО- ФЕСТИВАЛЬ «ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ – 2023»

У жовтні 2023 року у Чернівецькій області відбувся очний етап Всеукраїнського відкритого фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини – 2023».

Цього року у Фестивалі взяли участь команди юних фото- та кіноаматорів з 84 закладів освіти та культури з переважної більшості регіонів України. На розгляд журі було подано понад 700 фоторобіт у 9 жанрах і 119 кіноробіт у 7 жанрах. За результатами оцінювання було відібрано 105 конкурсантів, які стали учасниками очного етапу Фестивалю.

До участі у заході долучились юні фотоаматори Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. На конкурс подано
20 світлин від 8 вихованців фотостудії «Пошук» (керівник – Віктор Кошмал).

Відповідно до рішення журі Фестивалю у молодшій віковій категорії Олексій Панченко посів ІІІ місце за роботу «Осінній ранок» в номінації «Street (вулична) фотографія». У середній віковій категорії Владислав Коваленко посів ІІ місце за роботу «Історичне надбання Чернігова» в номінації «Архітектурна фотографія» та ІІІ місце за роботу «Зубрілка» в номінації «Street (вулична) фотографія», Христина Іващенко посіла ІІІ місце за роботу «Чернігівські перегони» в номінації «Портретна фотографія».

Вітаємо юних фотоаматорів з перемогою! Дякуємо усім за ваші прекрасні фото! Безмежна вдячність ЗСУ за можливість проведення такого заходу для дітей та молоді за умов максимально можливої безпеки.

/Files/images/novini/2023/vseukranskiy_vdkritiy_foto-_kno-_festival__osnn_barvi_bukovini__2023/Screenshot_1.jpg

/Files/images/novini/2023/vseukranskiy_vdkritiy_foto-_kno-_festival__osnn_barvi_bukovini__2023/Screenshot_2.jpg

/Files/images/novini/2023/vseukranskiy_vdkritiy_foto-_kno-_festival__osnn_barvi_bukovini__2023/Screenshot_3.jpg

/Files/images/novini/2023/vseukranskiy_vdkritiy_foto-_kno-_festival__osnn_barvi_bukovini__2023/Screenshot_4.jpg

/Files/images/novini/2023/vseukranskiy_vdkritiy_foto-_kno-_festival__osnn_barvi_bukovini__2023/Screenshot_5.jpg

/Files/images/novini/2023/vseukranskiy_vdkritiy_foto-_kno-_festival__osnn_barvi_bukovini__2023/Screenshot_6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 91