ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Свято, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Це був важкий іспит для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, свою чесність, свою мужність, свою єдність.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму людей, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сьогодні ми знову відстоюємо свою Гідність, свою Свободу, свою територію. Пам’ятаємо, ми, українці-нація нескорених, сильних, вольових людей. Сила наша – у єдності.

Для вихованців гуртків авіамоделювання, гончарства, «Моделювання іграшок та сувенірів», «Комп'ютерної підготовки», початкового технічного моделювання День Гідності та Свободи розпочався з години єдності «Україна починається з тебе». Під час заходу діти ознайомилися з історією боротьби українського народу за свою незалежність та активно ділилися своїми думками стосовно розуміння понять «гідність» та «свобода».

Також для вихованців Центру був проведений патріотичний флешмоб, під час якого вихованці стали у формі тризуба, тримаючи у руках жовті та блакитні стрічки.

Вистояли на майдані – ПЕРЕМОЖЕМО у війні!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/1.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/2.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/3.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/4.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/5.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/6.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/7.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/8.png

/Files/images/novini/2023/den_gdnost_ta_svobodi/9.png

Кiлькiсть переглядiв: 141